Konkurs Plastyczny „Nasza Natura – Mój skarb” - wyniki

Konkurs plastyczny „Nasza Natura – Mój skarb”

 Poleski Park Narodowy, Urszulin 15 maja 2017 rok

 Wyniki Konkursu

 

Działanie realizowane w ramach Umowy o dofinansowanie nr POIS.02.04.00-00-0079/16-00

Projektu „Aktywna edukacja ekologiczna społeczności obszarów Natura 2000 w Poleskim Parku Narodowym” nr wniosku POIS.02.04.00-00-0079/16 w ramach działania 2.4 Ochrona przyrody i edukacja ekologiczna oś priorytetowa II Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

 

Dn. 15 maja 2017 roku, komisja w składzie:

 

  1. Agata Panasiuk
  2. Andrzej Różycki
  3. Iwona Szymańska
  4. Karol Piasecki
  5. Barbara Szczygieł

 

oceniła prace nadesłane na Konkurs plastyczny „Nasza Natura – Mój skarb”. W konkursie, w czterech kategoriach wiekowych, łącznie wzięło udział 803 osoby. Konkurs przeprowadzono zgodnie z regulaminem. Komisja konkursowa oceniła prace uczestników. Na podstawie uzyskanej punktacji, sporządziła zestawienie oceny prac uczniów oraz wyłoniła zwycięzców, jak również osoby wyróżnione.

Wszystkich laureatów wraz z rodzicami i opiekunami artystycznymi zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 23 maja o godzinie 11.00.

 Wyniki w tabeli poniżej:

 


Kategoria: DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM

Lp.

 

Miejsce

Liczba punktów

Autor/Wiek

Szkoła

1.        

I

25

Oliwia Stolarczyk

Zespół Szkół  w Białce

6 lat/ kl. 0

2.        

II

24

Paulina Sielaszuk

Zespół Szkół w Urszulinie

5 lat/ kl. 0

3.        

III

21

Marta Majewska

Zespół Szkół w Urszulinie

6 lat /kl. 0

4.        

IV

18

Wiktoria Pachołek

Gminne Przedszkole nr 2 w Trzciance

5 lat

5.        

V

17

Adrianna Łupka

Zespół Szkół Przedszkolnych nr 9 Gliwice

6 lat/ kl. 0

6.        

VI

14

Julia Semeniuk

Przedszkole Publiczne w Łęcznej

5 lat

7.        

VII

13

Dominik Siudaj

Zespół Szkół w Białce

6 lat

8.        

VIII

13

Lena Filipowicz

Gminne Przedszkole nr 2

Trzcianka

6 lat

9.        

IX

11

Malwina Zmarzły

Zespół Szkolno- Przedszkolny

W Gliwicach

7 lat/ kl. 0

10.    

X

10

Amelia Baran

Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Gliwicach

6 lat/ kl. 0

11.    

WYRÓŻNIENIE

9

Emilia Banachewicz

Zespół Szkół  w Urszulinie

kl. 0

12.    

WYRÓŻNIENIE

9

Wiktoria Gierlińska

Zespół Szkół w Urszulinie

kl. 0

13.    

WYRÓŻNIENIE

8

Wojciech Amerla

Przedszkole Samorządowe

W Cycowie

4 lata

14.    

WYRÓŻNIENIE

8

Damian Juchimiuk

Zespół Szkół  w Białce

6 lat/ kl. 0

15.    

WYRÓŻNIENIE

8

Bartosz Blacha

Szkoła Podstawowa  nr 2 Łęczna

6 lat /kl. 0

 

 

 

Kategoria: DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLASY I-III

Lp.

Miejsce

Liczba punktów

Autor/Wiek

Szkoła

1.        

I

24

Kinga Wadowska

 Szkoła Podstawowa

w Czemierknikach

10 lat /kl.. III

2.        

II

18

Ala Lipczyńska

Zespół Szkół Podstawowych 

w Sosnowicy

9 lat /kl. III

3.        

III

16

Sara Mazurek

Szkoła Podstawowa  nr 1 Legnica

8 lat /kl. 0

4.        

IV

15

Michał Topolski

Szkoła Podstawowa  nr 3

we Włodawie

8 lat kl.  1

5.        

V

13

Julia Łopacińska

Zespół Szkół Podstawowych

w Sosnowicy

 

9 lat /kl. III

6.        

VI

13

Adam Horszczaruk

Szkoła Podstawowa nr 2

we Włodawie

9 lat kl. III

7.        

VII

12

Julia Woźniak

Zespół Szkół Przedszkolny

w Nadrybiu

9 lat/ kl. III

8.        

VIII

11

Oliwia Kamela

Szkoła Podstawowa  w Urszulinie

10 lat /kl. III

9.        

IX

10

Gabriela Sołoń

Szkoła Podstawowa  nr 3 

we Włodawie

7 lat/ kl. I

10.    

X

9

Hanna Wojtiuk

Szkoła Podstawowa 

w Kamieniu

8 lat/ kl. II

11.    

WYRÓŻNIENIE

8

Łukasz Kozyrski

Szkoła Podstawowa 

w Kamieniu

10 lat /kl. III

12.    

WYRÓŻNIENIE

8

Sandra Kikłowicz

Zespół Szkół 

w Urszulinie

8 lat

13.    

WYRÓŻNIENIE

7

Zuzanna Wójciak

Powiatowe Centrum Kultury

w Nowym Targu

9 lat

14.    

WYRÓŻNIENIE

6

Oliwia Jeleńska

Szkoła Podstawowa nr 2

we Włodawie

9 lat /kl. III

15.    

WYRÓŻNIENIE

6

Natan Fornal

Szkoła Podstawowa

w Pomysku Wielkim

 

 


Kategoria: DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLASY IV-VI

 

Lp.

Miejsce

Liczba punktów

Autor/Wiek

Szkoła

1.        

I

39

Wiktor Kozieł

Szkoła Podstawowa  nr 30

w Lublinie

11 lat/ kl IV

2.        

II

28

Hubert Sałek

Szkoła Podstawowa  nr 30

w Lublinie

11 lat /kl. VI

3.        

III

22

Małgorzata Pilarczyk

Ostrzeszowskie Centrum Kultury

11 lat

4.        

IV

16

Aleksandra Bondaruk

Zespół Szkół  w Kamieniu

11 lat/ kl. V

5.        

V

15

Zofia Korpanty

Szkoła Podstawowa nr 20

w Bielsko-Białej

11 lat/ kl. IV

6.        

VI

15

Dominika Puzio

Szkoła Podstawowa  nr 4

w Kołobrzegu

11 lat/ kl. V

7.        

VII

14

Kamila Wysokińska

Szkoła Podstawowa nr 2

we Włodawie

13 lat/ kl. VI

8.        

VIII

14

Alicja Janicka

Ostrzeszowskie Centrum Kultury

10 lat

9.        

IX

12

Kornelia Bielecka

Młodzieżowy Dom Kultury

w Chełmie

10 lat/ kl. IV

10.    

X

11

Milena Widerska

Ostrzeszowskie Centrum Kultury

11 lat

11.    

WYRÓŻNIENIE

10

Sonia Siedlecka

Ostrzeszowskie Centrum Kultury

10 lat

12.    

WYRÓŻNIENIE

10

Maja Michalska

Szkoła Podstawowa  nr 12

w Otwocku

10 lat /kl. IV

13.    

WYRÓŻNIENIE

9

Michał Basiak

Szkoła Podstawowa  nr 30

w Lublinie

12 lat/ kl. VI

14.    

WYRÓŻNIENIE

7

Magdalena Jaworska

Szkoła Podstawowa nr 12

w Otwocku

13 lat/ kl. VI

15.    

WYRÓŻNIENIE

7

Anna Dados

Szkoła Podstawowa

w Czemiernikach

12 lat/ kl. V

 

Kategoria: MŁODZIEŻ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH

Lp.

Miejsce

Liczba punktów

Autor/Wiek

Szkoła

1.        

 

I

48

Edyta Baran

Międzyszkolna Pracownia Ceramiczna w Gimnazjum nr 1

w Polkowicach

17 lat

2.        

II

47

Ilona Szmuniewska

Zespół Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie

 II Tech /17 lat

3.        

II

41

Zuzanna Dworakowska

IV LO im. C.K. Norwida w Białymstoku

II LO /17 lat

4.        

IV

36

Ewa Bocian

Międzyszkolna Pracownia Ceramiczna w Gimnazjum nr 1

w Polkowicach

17 lat

5.        

V

26

Eliza Komorowska

Ostrzeszowskie Centrum Kultury

18 lat

6.        

VI

25

Amelia Pałka

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Cycowie

II gim /14 lat

7.        

VII

18

Martyna Borowiec

Publiczne Gimnazjum  2 we Włodawie

II  gim./15 lat

8.        

VIII

16

Amelia Czerczer

Gimnazjum nr 2 im. JP II

w Piasecznie

I  Gim. /13 lat

9.        

IX

11

Zuzanna Adamska

Kobylogórski Ośrodek Kultury

15 lat

10.    

X

10

Julia Bakalarz

Kobylogórski Ośrodek Kultury

14 lat

11.    

WYRÓŻNIENIE

9

Dominika Jakubczyk

Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

II Gim. /15 lat

12.    

WYRÓŻNIENIE

9

Alicja Widz

Gimnazjum nr 27 w Lublinie

II gim. /15 lat

13.    

WYRÓŻNIENIE

8

Ewelina Ciborowska

Zespół Szkół  z Oddziałami Integracyjnymi w Cycowie

III gim. /16 lat

14.    

WYRÓŻNIENIE

7

Oliwia Blik

Zespół Szkół  z Oddziałami Integracyjnymi w Cycowie

III gim. /16 lat

15.    

WYRÓŻNIENIE

7

Mariola Jędruszak

Gimnazjum Publiczne w Urszulinie

III gim./ 16 lat

 

Działanie realizowane w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Działanie 2.4: Ochrona przyrody i edukacja ekologiczna, Przedsięwzięcie pn. „Aktywna edukacja ekologiczna społeczności obszarów Natura 2000 w Poleskim Parku Narodowym”.

Więcej o projekcie tutaj: link