Poleski Park Narodowy, Urszulin 23 maja 2017 rok
Działanie realizowane w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Działanie 2.4: Ochrona przyrody i edukacja ekologiczna, Przedsięwzięcie pn. „Aktywna edukacja ekologiczna społeczności obszarów Natura 2000 w Poleskim Parku Narodowym”.
Więcej o projekcie tutaj: link
Dn. 23 maja 2017 roku, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego "Nasza Natura - Mój skarb". W tym roku wpłynęła rekordowa liczba prac, a ocenę komisji nie ułatwiał bardzo wysoki poziom artystyczny dzieł. Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom, a także ich opiekunom za ogromny nakład pracy włożony w przygotowanie dzieci do konkursu. Gratulujemy wszystkim laureatom!
Wyniki w tabeli poniżej:
Kategoria: DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM
Lp.
|
Miejsce |
Liczba punktów |
Autor/Wiek |
Szkoła |
1. |
I |
25 |
Oliwia Stolarczyk |
Zespół Szkół w Białce |
6 lat/ kl. 0 |
||||
2. |
II |
24 |
Paulina Sielaszuk |
Zespół Szkół w Urszulinie |
5 lat/ kl. 0 |
||||
3. |
III |
21 |
Marta Majewska |
Zespół Szkół w Urszulinie |
6 lat /kl. 0 |
||||
4. |
IV |
18 |
Wiktoria Pachołek |
Gminne Przedszkole nr 2 w Trzciance |
5 lat |
||||
5. |
V |
17 |
Adrianna Łupka |
Zespół Szkół Przedszkolnych nr 9 Gliwice |
6 lat/ kl. 0 |
||||
6. |
VI |
14 |
Julia Semeniuk |
Przedszkole Publiczne w Łęcznej |
5 lat |
||||
7. |
VII |
13 |
Dominik Siudaj |
Zespół Szkół w Białce |
6 lat |
||||
8. |
VIII |
13 |
Lena Filipowicz |
Gminne Przedszkole nr 2 Trzcianka |
6 lat |
||||
9. |
IX |
11 |
Malwina Zmarzły |
Zespół Szkolno- Przedszkolny W Gliwicach |
7 lat/ kl. 0 |
||||
10. |
X |
10 |
Amelia Baran |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gliwicach |
6 lat/ kl. 0 |
||||
11. |
WYRÓŻNIENIE |
9 |
Emilia Banachewicz |
Zespół Szkół w Urszulinie |
kl. 0 |
||||
12. |
WYRÓŻNIENIE |
9 |
Wiktoria Gierlińska |
Zespół Szkół w Urszulinie |
kl. 0 |
||||
13. |
WYRÓŻNIENIE |
8 |
Wojciech Amerla |
Przedszkole Samorządowe W Cycowie |
4 lata |
||||
14. |
WYRÓŻNIENIE |
8 |
Damian Juchimiuk |
Zespół Szkół w Białce |
6 lat/ kl. 0 |
||||
15. |
WYRÓŻNIENIE |
8 |
Bartosz Blacha |
Szkoła Podstawowa nr 2 Łęczna |
6 lat /kl. 0 |
Kategoria: DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLASY I-III
Lp. |
Miejsce |
Liczba punktów |
Autor/Wiek |
Szkoła |
1. |
I |
24 |
Kinga Wadowska |
Szkoła Podstawowa w Czemierknikach |
10 lat /kl.. III |
||||
2. |
II |
18 |
Ala Lipczyńska |
Zespół Szkół Podstawowych w Sosnowicy |
9 lat /kl. III |
||||
3. |
III |
16 |
Sara Mazurek |
Szkoła Podstawowa nr 1 Legnica |
8 lat /kl. 0 |
||||
4. |
IV |
15 |
Michał Topolski |
Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie |
8 lat kl. 1 |
||||
5. |
V |
13 |
Julia Łopacińska |
Zespół Szkół Podstawowych w Sosnowicy
|
9 lat /kl. III |
||||
6. |
VI |
13 |
Adam Horszczaruk |
Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie |
9 lat kl. III |
||||
7. |
VII |
12 |
Julia Woźniak |
Zespół Szkół Przedszkolny w Nadrybiu |
9 lat/ kl. III |
||||
8. |
VIII |
11 |
Oliwia Kamela |
Szkoła Podstawowa w Urszulinie |
10 lat /kl. III |
||||
9. |
IX |
10 |
Gabriela Sołoń |
Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie |
7 lat/ kl. I |
||||
10. |
X |
9 |
Hanna Wojtiuk |
Szkoła Podstawowa w Kamieniu |
8 lat/ kl. II |
||||
11. |
WYRÓŻNIENIE |
8 |
Łukasz Kozyrski |
Szkoła Podstawowa w Kamieniu |
10 lat /kl. III |
||||
12. |
WYRÓŻNIENIE |
8 |
Sandra Kikłowicz |
Zespół Szkół w Urszulinie |
8 lat |
||||
13. |
WYRÓŻNIENIE |
7 |
Zuzanna Wójciak |
Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu |
9 lat |
||||
14. |
WYRÓŻNIENIE |
6 |
Oliwia Jeleńska |
Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie |
9 lat /kl. III |
||||
15. |
WYRÓŻNIENIE |
6 |
Natan Fornal |
Szkoła Podstawowa w Pomysku Wielkim |
Kategoria: DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLASY IV-VI
Lp. |
Miejsce |
Liczba punktów |
Autor/Wiek |
Szkoła |
1. |
I |
39 |
Wiktor Kozieł |
Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie |
11 lat/ kl IV |
||||
2. |
II |
28 |
Hubert Sałek |
Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie |
11 lat /kl. VI |
||||
3. |
III |
22 |
Małgorzata Pilarczyk |
Ostrzeszowskie Centrum Kultury |
11 lat |
||||
4. |
IV |
16 |
Aleksandra Bondaruk |
Zespół Szkół w Kamieniu |
11 lat/ kl. V |
||||
5. |
V |
15 |
Zofia Korpanty |
Szkoła Podstawowa nr 20 w Bielsko-Białej |
11 lat/ kl. IV |
||||
6. |
VI |
15 |
Dominika Puzio |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu |
11 lat/ kl. V |
||||
7. |
VII |
14 |
Kamila Wysokińska |
Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie |
13 lat/ kl. VI |
||||
8. |
VIII |
14 |
Alicja Janicka |
Ostrzeszowskie Centrum Kultury |
10 lat |
||||
9. |
IX |
12 |
Kornelia Bielecka |
Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie |
10 lat/ kl. IV |
||||
10. |
X |
11 |
Milena Widerska |
Ostrzeszowskie Centrum Kultury |
11 lat |
||||
11. |
WYRÓŻNIENIE |
10 |
Sonia Siedlecka |
Ostrzeszowskie Centrum Kultury |
10 lat |
||||
12. |
WYRÓŻNIENIE |
10 |
Maja Michalska |
Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku |
10 lat /kl. IV |
||||
13. |
WYRÓŻNIENIE |
9 |
Michał Basiak |
Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie |
12 lat/ kl. VI |
||||
14. |
WYRÓŻNIENIE |
7 |
Magdalena Jaworska |
Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku |
13 lat/ kl. VI |
||||
15. |
WYRÓŻNIENIE |
7 |
Anna Dados |
Szkoła Podstawowa w Czemiernikach |
12 lat/ kl. V |
Kategoria: MŁODZIEŻ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH
Lp. |
Miejsce |
Liczba punktów |
Autor/Wiek |
Szkoła |
1. |
I |
48 |
Edyta Baran |
Międzyszkolna Pracownia Ceramiczna w Gimnazjum nr 1 w Polkowicach |
17 lat |
||||
2. |
II |
47 |
Ilona Szmuniewska |
Zespół Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie |
II Tech /17 lat |
||||
3. |
II |
41 |
Zuzanna Dworakowska |
IV LO im. C.K. Norwida w Białymstoku |
II LO /17 lat |
||||
4. |
IV |
36 |
Ewa Bocian |
Międzyszkolna Pracownia Ceramiczna w Gimnazjum nr 1 w Polkowicach |
17 lat |
||||
5. |
V |
26 |
Eliza Komorowska |
Ostrzeszowskie Centrum Kultury |
18 lat |
||||
6. |
VI |
25 |
Amelia Pałka |
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Cycowie |
II gim /14 lat |
||||
7. |
VII |
18 |
Martyna Borowiec |
Publiczne Gimnazjum 2 we Włodawie |
II gim./15 lat |
||||
8. |
VIII |
16 |
Amelia Czerczer |
Gimnazjum nr 2 im. JP II w Piasecznie |
I Gim. /13 lat |
||||
9. |
IX |
11 |
Zuzanna Adamska |
Kobylogórski Ośrodek Kultury |
15 lat |
||||
10. |
X |
10 |
Julia Bakalarz |
Kobylogórski Ośrodek Kultury |
14 lat |
||||
11. |
WYRÓŻNIENIE |
9 |
Dominika Jakubczyk |
Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie |
II Gim. /15 lat |
||||
12. |
WYRÓŻNIENIE |
9 |
Alicja Widz |
Gimnazjum nr 27 w Lublinie |
II gim. /15 lat |
||||
13. |
WYRÓŻNIENIE |
8 |
Ewelina Ciborowska |
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Cycowie |
III gim. /16 lat |
||||
14. |
WYRÓŻNIENIE |
7 |
Oliwia Blik |
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Cycowie |
III gim. /16 lat |
||||
15. |
WYRÓŻNIENIE |
7 |
Mariola Jędruszak |
Gimnazjum Publiczne w Urszulinie |
III gim./ 16 lat |