Rowerowy festiwal przyrody – po poleskich drogach i dróżkach

Poleski Park Narodowy zaprasza serdecznie do udziału w Rodzinnym Rowerowym Rajdzie na orientację – „Rowerowy festiwal przyrody – po poleskich drogach i dróżkach”

Termin: 25 sierpnia

Czas trwania: 1 dzień

Na potrzeby rajdu opracowano 3 trasy o różnej długości i stopniu trudności.

Trasa 1 Długość ok. 20 km

Trasa 2 Długość ok. 35 km

Trasa 3 Długość ok. 45 km

Wszystkie trzy trasy rozpoczynają się przy Ośrodku Dydaktyczno-Administracyjnym PPN w Urszulinie (ul. Lubelska 3a, 22-234 Urszulin) i prowadzą do Ośrodka Dydaktyczno-Muzealnego PPN w Starym Załuczu (Stare Załucze 8, 22-234 Urszulin). Uczestnicy poruszają się po wybranych przez siebie trasach indywidualnie, zgodnie z otrzymaną mapą oraz wskazówkami w terenie.

Zadaniem uczestników jest pokonanie całej trasy i odwiedzenie wszystkich punktów kontrolnych przygotowanych dla poszczególnych tras.

Podsumowanie rajdu oraz wręczenie upominków odbędą się przy Ośrodku Dydaktyczno-Muzealnym w Starym Załuczu.

Rejestracja uczestników, wydanie map oraz wskazówek dojazdu w Ośrodku Dydaktyczno-Administracyjnym od godz. 9.00 do godziny 14.00

Poniżej regulamin oraz karta zgłoszeniowa

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIOWA

Impreza skierowana jest głównie do rodzin z dziećmi i turystów indywidualnych

Podpisaną odręcznie kartę zgłoszeniową oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Poleski Park Narodowy należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście (lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej) do siedziby Poleskiego PN w Urszulinie, ul. Lubelska 3a, 22-234 Urszulin. w terminie do 25 sierpnia 2019 r.

Liczba miejsc ograniczona

Działanie realizowane w ramach Umowy nr 106/2019/Wn-50/EE-EE/D o dofinansowanie w formie dotacji przedsięwzięcia pn. „Edukacja ekologiczna i kształtowanie zachowań prośrodowiskowych w Poleskim Parku Narodowym”, ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.