Praktyki studenckie

Poleski Park Narodowy uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich w urzędach administracji rządowej oraz jednostkach organizacyjnych podległych lub nadzorowanych link

Zapraszamy studentów do odbycia praktyk studenckich w Poleskim Parku Narodowym. Praktyki odbywają się dla  zainteresowanych w miesiącach od maja do września każdego roku od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00  do 15.00.

Zakwaterowanie i wyżywienie studentów odbywa się we własnym zakresie.

 


Odbycie praktyki zawodowej odbywa się na podstawie umowy pomiędzy Parkiem a Uczelnią kierującą studenta na praktykę. W umowie przygotowanej przez Pełnomocnika Dziekana należy sprecyzować termin praktyki oraz udokumentować, że student jest ubezpieczony od nieszczęśliwych wypadków przez samego siebie lub uczelni.
Należy również wpisać informację, iż w związku z odbywaniem praktyki pracodawca nie jest zobowiązany do jakichkolwiek świadczeń pieniężnych na rzecz praktykanta.

W razie wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Panią Celiną Torbicz – starszym inspektorem  do spraw pracowniczych i obsługi sekretariatu.

  tel. 82 5713071, 82 5713072
 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.