Aktualności

Nocne życie sów

 

Uprzejmie informujemy uczestników, którzy zostali zakwalifikowani do udziału w wydarzeniu "Nocne życie Sów" w Poleskim Parku Narodowym, że ze względu na warunki atmosferyczne i terenowe impreza zostaje przeniesiona na 6 kwietnia 2018 r. 

 

Więcej informacji:

Zespół ds. Edukacji i Udostępniania Parku - tel. 82 5713071 w. 48 lub 43

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Działanie realizowane w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Działanie 2.4: Ochrona przyrody i edukacja ekologiczna, Przedsięwzięcie pn. „Aktywna edukacja ekologiczna społeczności obszarów Natura 2000 w Poleskim Parku Narodowym”.

Więcej o projekcie tutaj: link

XIX Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny - "Poleski Park Narodowy - Polesie w Naturze"

Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji we współpracy z Poleskim Parkiem Narodowym oraz Polskim Klubem Ekologicznym Okręg Środkowo-Wschodni zapraszają do udziału w XIX edycji Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego, który odbędzie się


19 kwietnia 2018 r.  o godz. 9.00 w siedzibie szkoły.

Konkurs przebiega pod hasłem:

,,POLESKI PARK NARODOWY – POLESIE W NATURZE”

 

                Celem konkursu jest propagowanie idei prośrodowiskowych wśród młodzieży oraz zachęcanie jej do podejmowania działań w tym kierunku.

 Do udziału w Konkursie należy zgłosić max. trzech uczniów wraz z opiekunem.

Formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać do dn. 16 kwietnia 2018 roku na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje na temat Konkursu zamieszczone zostały na stronie internetowej:

Państwowych Szkół Budownictwa i Geodezji - www.psb.lublin.pl
Poleskiego Parku Narodowego - www.poleskipn.pl

Polskiego Klubu Ekologicznego Okręg Środkowo-Wschodni www.pkelublin.ubf.pl

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIOWA