Aplikacje mobilne

 

Aplikacja mobilna "Urszulin, po pracy Polesie" , jest wspólną aplikacja gminy Urszulin i Poleskiego Parku Narodowego. Znajdziecie w niej Państwo, najważniejsze informacje, opisy ścieżek i szlaków turystycznych oraz pozostałych atrakcji regionu. Dodatkowo, aplikacja wzbogacona jest o odgłosy ptaków i ciekawe fotografie.

Aplikacja do pobrania ze Sklepu Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.threestep.urszulin&hl=pl

 

 

Aplikacja do pobrania z iTunes:

https://itunes.apple.com/us/app/urszulin-po-pracy-polesie/id1004928618?mt=8

 

Mobilny przewodnik po Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim

Mobilny przewodnik turystyczny zaprowadzi cię do najciekawszych miejsc na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim. Planner pomoże ci samodzielnie zaplanować zwiedzanie największych atrakcji regionu. W aplikacji znajdziesz również wiele gotowych propozycji aktywnego wypoczynku nad jeziorem Białym, Piaseczno czy Wytyckim oraz wycieczek dla dzieci i dorosłych: trasy piesze, rowerowe, kajakowe, konne, nordic walking i samochodowe. Dzięki plikom audio poznasz ciekawostki i legendy regionu. W aplikacji znajdziesz też mnóstwo przydatnych informacji praktycznych, m.in. bazę noclegową i gastronomiczną, kalendarz imprez.

Aplikacja działa w 2 stystemach: iOS, Android.

 

Aplikacja została przygotowana przez Powiat Łęczyński, Powiat Włodawski oraz Gminę Urszulin w ramach projektu „Rozwój unikalnych atrybutów marki „Kameralne Pojezierze” w oparciu o dziedzictwo UNESCO”.

 

 

 

POBIERZ bezpłatną APLIKACJĘ ze sklepu internetowego: http://app.kameralnepojezierze.com