Praktyki studenckie

Poleski Park Narodowy uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich w urzędach administracji rządowej oraz jednostkach organizacyjnych podległych lub nadzorowanych link

Praktyki odbywają się dla  zainteresowanych w miesiącach od maja do września każdego roku od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00  do 15.00.

Zakwaterowanie i wyżywienie studentów odbywa się we własnym zakresie.
Odbycie praktyki zawodowej odbywa się na podstawie umowy / porozumienia pomiędzy Parkiem, a Uczelnią kierującą studenta na praktykę. W umowie / porozumieniu przygotowanej (-nym) przez Pełnomocnika Dziekana należy sprecyzować termin praktyki oraz udokumentować, że student jest ubezpieczony od nieszczęśliwych wypadków (NW).
Należy również wpisać informację, iż w związku z odbywaniem praktyki pracodawca nie jest zobowiązany do jakichkolwiek świadczeń pieniężnych na rzecz praktykanta.

W razie wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Panią Barbarą Szczygieł – starszym inspektorem  do spraw pracowniczych i obsługi sekretariatu.

 tel. 82 571 30 71
 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.