Sprzedaż materiałów wydawniczych

W punktach sprzedaży Poleskiego Parku Narodowego w Urszulinie oraz w Starym Załuczu, a także za pośrednictwem poczty możecie Państwo zakupić następujące wydawnictwa:

  • Przewodniki po ścieżkach przyrodniczych i szlakach PPN: "Dąb Dominik", "Perehod" - format kieszonkowy, zdjęcia, rysunki, dokładne opisy;
  • Przewodnik po POLESKIM PARKU NARODOWYM (folder), w którym w krótkiej formie przedstawione zostały główne walory przyrodnicze i kulturowe PPN; folder zawiera mapkę i ważniejsze dane teleadresowe dotyczące Parku;
  • MAPĘ TURYSTYCZNĄ;
  • FOLDERY, w których zaprezentowane zostały najważniejsze chronione gatunki roślin i zwierząt, które można spotkać w Poleskim Parku Narodowym. Są to następujące foldery: "Żółw błotny", "Cietrzew", "Żuraw", " Osobliwości PPN cz. II";
  • WIDOKÓWKI.

Wśród wydawnictw opublikowanych nakładem Poleskiego Parku Narodowego znajdują się również materiały dydaktyczne, które mogą zostać udostępnione bezpłatnie instytucjom zajmującym się edukacją, zwłaszcza edukacją ekologiczną.

 

CENNIK

 

 

Procedura zamawiania i wysyłania wydawnictw:

Szanowni Państwo, jeśli chcecie otrzymać wydawnictwa PPN drogą pocztową, proszę wypełnić czynności według następującej instrukcji:

Proszę wybrać pożądane pozycje i podsumować ich wartość. Następnie proszę stosowną kwotę (wraz z opłatą za przesłanie wydawnictw 7 zł) wpłacić na konto:

Poleski Park Narodowy
nr rach. BGK O/Lublin 10 1130 1206 0028 9151 1720 0005

Na druku wpłaty (przelewu) proszę podać dane wpłacającego z adresem oraz wyszczególnienie rodzaju i ilości zamawianych materiałów. Po potwierdzeniu przez księgowość PPN otrzymania stosownej kwoty, prześlemy zamawiane materiały. Fakturę za materiały wysyłamy po dostarczeniu zgody na wystawienie faktury bez podpisu odbiorcy. Podstawą reklamacji jest dowód wpłaty.

Zryczałtowana opłata za przesłanie wydawnictw 7 zł.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.