Szkolenie dla przewodników z zakresu udostępniania Poleskiego Parku Narodowego dla turystyki i edukacji

Poleski Park Narodowy serdecznie zaprasza na I część „Szkolenia dla przewodników z zakresu udostępniania Poleskiego parku Narodowego dla turystyki i edukacji”, które odbędzie się 5 kwietnia 2019 r. w godz.: 10.00 – 15.00 w Ośrodku Dydaktyczno-Administracyjnym PPN w Urszulinie przy ul. Lubelskiej 3a oraz na terenie Poleskiego Parku Narodowego.

               

Zakres tematyczny:

-        Zasady udostępniania Poleskiego Parku Narodowego.

-        Wydawnictwa,  pomoce dydaktyczne oraz nowe obiekty infrastruktury edukacyjno-turystycznej PPN  – sposób ich wykorzystania w procesie udostępniania Parku.

-        Prezentacja: Zwiastuny wiosny”.

-        Prezentacja: „Zabiegi ochronne w Poleskim Parku Narodowym”.

-        Warsztaty terenowe na ścieżce przyrodniczej „Czahary.

 

Ze względu na zaplanowaną część terenową prosimy o przygotowanie odpowiedniego obuwia. Transport we własnym zakresie.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o przesyłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do 1 kwietnia 2019 roku  pocztą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pocztą tradycyjną (ważna jest data wpływu formularza) lub osobiście w siedzibie Poleskiego Parku Narodowego ul. Lubelska 3a 22-234 Urszulin.

 

Więcej szczegółowych informacji otrzymają Państwo w Zespole ds. Edukacji i Udostępniania Parku:

nr tel: 82 5622383 w.  83.