Konkurs Plastyczny - "Krajobrazy Parku w czterech odsłonach"

 

 Poleski Park Narodowy zaprasza do udziału w Konkursie Plastycznym „Krajobrazy Parku w czterech odsłonach”

Konkurs ma charakter otwarty. Przeznaczony jest dla młodzieży szkolnej z terenu województwa lubelskiego. Udział w nim jest bezpłatny. Konkurs jest organizowany w czterech kategoriach wiekowych dla następujących uczestników:

 

 -              dzieci w wieku przedszkolnym;

 -              dzieci szkół podstawowych, klasy I-III;

 -              dzieci szkół podstawowych, klasy IV-VI;

 -              młodzież szkół podstawowych klasy VII-VIII, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

 

Tematyka: rysunek o tematyce przyrodniczej, ukazujący walory Poleskiego Parku Narodowego. Temat pracy: "Krajobrazy Parku w czterech odsłonach"

 

Ilość prac: jeden uczestnik konkursu może nadesłać jeden rysunek.

Format: 297 x 420 mm (A3). Prace w innym formacie i prace z wykorzystaniem materiałów przestrzennych (liście, szyszki, nasiona) nie zostaną dopuszczone do oceny jury.

 

Technika dowolna.

 

Prace wraz z formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać lub dostarczyć osobiście do 16 maja 2019 r. Liczy się data nadania przesyłki.

 

Adres:

 

Poleski Park Narodowy, ul. Lubelska 3a 22-234 Urszulin

 

Z dopiskiem na kopercie - Konkurs plastyczny „Krajobrazy Parku w czterech odsłonach”

 

Nagrody rzeczowe za najlepsze prace w każdej kategorii wiekowej zostaną wręczone podczas uroczystego Finału Konkursu Plastycznego, który odbędzie się w Ośrodku Dydaktyczno-Administracyjnym Poleskiego Parku Narodowego w dniu 30 maja 2019 r. o godzinie 11.00 – po uroczystym wręczeniu nagród zapraszamy chętnych na ognisko integracyjne przy Ośrodku Dydaktyczno-Muzealnym w Starym Załuczu.

 

Więcej informacji:

 

Zespół ds. Edukacji i udostępniania Parku – tel. 82 562 23 83

 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Poniżej regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa

 

KARTA ZGŁOSZENIOWA

REGULAMIN KONKURSU

 

Przedsięwzięcie pn. "Działania z zakresu edukacji ekologicznej w Poleskim Parku Narodowym w 2019 roku” dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.