Zima w Parku 2017

Zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży "Zima w Parku" już za nami.  Podczas drugiego tygodnia ferii zimowych, przez pięć kolejnych dni odwiedziło nas  ok. 350 młodych miłośników przyrody. W trakcie zajęć dowiedzieliśmy się o znaczeniu obszarów Natura 2000, a także o bogactwie przyrodniczym Poleskiego Parku Narodowego. Na uczestników zajęć czekało nie mało atrakcji: zajęcia plastyczne,  oraz gry i zabawy ruchowe.

 

Podczas dnia wyjazdowego odwiedziliśmy Roztoczański Park Narodowy. Dziękujemy pracownikom oraz Dyrekcji RPN za ciepłe przyjęcie i niezwykle interesujące zajęcia o przyrodzie Roztocza.

Ostatniego dnia zajęć wszyscy uczestnicy otrzymali ciepłe czapki i szaliki, tak aby żadna zima nie była im straszna. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim uczestnikom, a także ich rodzicom i opiekunom. Fotorelacja z tegorocznej  „Zimy w Parku” do obejrzenia na naszej stronie na Facebook.com: https://www.facebook.com/poleski/

Działanie realizowane w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Działanie 2.4: Ochrona przyrody i edukacja ekologiczna, Przedsięwzięcie pn. „Aktywna edukacja ekologiczna społeczności obszarów Natura 200 w Poleskim Parku Narodowym”.