Dni Otwarte Funduszy Europejskich - "Świt na Czaharach"

 

Wszystkich miłośników przyrody zapraszamy na "Świt na Czaharach” organizowany w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Uczestnicy wydarzenia będą mieli wyjątkową okazję poznania uroków ścieżki przyrodniczej „Czahary” o poranku. Zwiedzanie z przewodnikami rozpoczniemy o godzinie 5 rano przy wieży widokowej w miejscowości Zastawie. W trzech grupach (maksymalnie 50 osobowych) wyruszymy w niezwykłą podróż po rozlewiskach Bagna Bubnów. Na zakończenie zapraszamy na wspólne ognisko z kiełbaskami.

Zainteresowane osoby prosimy do zgłaszanie swego udziału poprzez przesłanie do siedziby Poleskiego Parku Narodowego wypełnionego formularza.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Więcej informacji można uzyskać w Zespole ds. edukacji i udostępniania Parku nr tel. 82 562 23 83; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do Zespołu ds. edukacji i udostępniania Parku w Ośrodku Dydaktyczno-Administracyjnym  PPN w Urszulinie, ul. Lubelska 3a.

 

Liczba miejsc jest ograniczona (o wpisaniu na listę uczestników decyduje kolejność wpływania kart zgłoszeniowych).

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU