Warsztaty dla dorosłych "Żółw błotny - ochrona i zagrożenia"

Poleski Park Narodowy zaprasza na warsztaty dla dorosłych

"Żółw błotny - ochrona i zagrożenia"

Termin warsztatów: 13-15 maja 2022 r.
Miejsce: Poleski Park Narodowy

Warsztaty przeznaczone są dla ogółu społeczeństwa, w tym nauczycieli, studentów, rolników, osób działających w ramach stowarzyszeń utworzonych na obszarach prawnie chronionych i innych osób dorosłych związanych z ochroną przyrody na obszarach prawnie chronionych, turystów odwiedzających parki narodowe, w tym osób niepełnosprawnych, a także dla pracowników parków narodowych, krajobrazowych i Lasów Państwowych oraz pracowników samorządów i innych instytucji zajmujących się ochroną przyrody.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej do dnia 28.04.2022 roku pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na nr tel.: 82 571 30 03. Kartę można również dostarczyć osobiście do Zespołu ds. edukacji i udostępnianiu Parku w Poleskim Parku Narodowym w Urszulinie (ul. Lubelska 3a, 22-234 Urszulin) od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00. 

Więcej informacji otrzymają Państwo w Zespole ds. Edukacji i Udostępniania Parku: nr tel. 82 562 23 88 oraz 82 562 23 83. 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizator zapewnia noclegi, wyżywienie oraz transport na zajęcia terenowe.

Ilość miejsc  jest ograniczona. O udziale w  warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga: warunkiem rejestracji jest dostarczenie kompletnej, poprawie wypełnionej, ręcznie podpisanej karty zgłoszeniowej. Nie rezerwujemy miejsc. Preferowana forma w przypadku zgłoszenia mailem: plik PDF. 
Zastrzegamy możliwość zamknięcia rejestracji w przypadku osiągnięcia limitu miejsc.

Regulamin oraz program: RegulaminProgram

Zapraszamy do udziału!

Logo NFOŚiGW DOFINANSOWANO